Ketogenic Etc. Dijital Kreatif Ajansı

Ketogenic Etc.

Ketogenic Etc. ailesi olarak alanında uzman kadromuz ile fikirlerinize değer veriyor, kendi fikrimizcesine sahiplenerek bir yazılım harikasına dönüştürüyoruz. Ketogenic Etc. , web tasarım, özel yazılım ve mobil uygulama hizmetleri sunan genç, proaktif ve yenilikçi bir..

Ketogenic Etc.

Ketogenic Etc. ailesi olarak alanında uzman kadromuz ile fikirlerinize değer veriyor, kendi fikrimizcesine sahiplenerek bir yazılım harikasına dönüştürüyoruz.
 
Ketogenic Etc. , web tasarım, özel yazılım ve mobil uygulama hizmetleri sunan genç, proaktif ve yenilikçi bir yazılım ajansıdır. Ketogenic Etc., kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri ve kaliteli yazılım denkleminin sağlanması, müşteri memnuniyetinin sürdürülebilir olması yönünde çalışmalar sürdürmektedir.
 
Bizim anlayışımızın ilk basamağı ihtiyaçların doğru tespit edilmesidir. Belirlenen ihtiyaçlar doğrulturusunda özgün ve kullanıcı odaklı tasarımlar yaparız. Tasarımları müşterilerimize sunarak geri dönüşler alırız. En yeni teknolojik araçlarla arayüz ve yazılım kodlamalarını tamamlar ve projeleri yayına alırız. Yayına alma süreçlerinden sonra yazılımlarımızı sürekliliği sağlamak için izleriz.
 
Teknoloji ve internetin hızla gelişmesi ile toplumun ihtiyaçlarını çözmeye yönelik sunulan imkânlarda değişmiştir. Firmaların daha etkin hizmet verebilmek ve memnuniyet sağlamak için bütüncül dönüşüme dijital dönüşüm denmektedir. Dijital dönüşümü birkaç teknolojik gelişme ile ele mümkün değildir. Fakat geniş bant internet, dijital medya, yapay zekâ, mobil cihazlar, artırılmış gerçeklik çok etkili gelişmeler dijital dönüşümü başlatmıştır. Bu dijital dönüşüm süreci tek yönlü değildir. Hem firmalar hem de tüketiciler dijitalleşmeye başlamıştır.
Firmaların dijital dünyaya ayak uydurması için birçok motivasyonları vardır. Ancak en önemlisi hayatta kalma isteğidir. Firmalar yeniçağda başarılı olabilmek ve hayatta kalabilmek için teknolojik çağa uygun yeni stratejiler geliştirmelidir.